Wiadomości i wydarzenia

27 Kwiecień
2020

Wznowienie odbiorów ZSEiE realizowanych przez Elektrośmieciarkę

Od dnia 27 kwietnia 2020 wznawiamy usługę Elektrośmieciarka. Odbiory eleoktrodpadów od Klientów indywidualnych na terenie Krakowa i miast Górnego Śląska realizowane będą zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. Na terenie Wrocławia odbiory będą realizowane do 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia.

Ze względów bezpieczeństwa bardzo prosimy o wystawianie zużytego sprzętu przed mieszkanie lub dom.

zwiń

12 Marzec
2020

Wstrzymany odbiór elektroodpadów

Ze względu na ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów, informujemy, iż od 16 marca 2020 roku do odwołania wstrzymujemy odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Wznowienie odbiorów nastąpi po ustabilizowaniu sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Za utrudnienia bardzo Państwa przepraszamy.

zwiń

27 Kwiecień
2017

Odbiory elektrośmieci w weekend majowy

Szanowni Państwo,
w dniach  2 i 3 maja odbiory zużytego sprzętu zgłoszonego telefonicznie oraz przez stronę elektrosmieciarka.pl nie będą realizowane.
Elektroodpady z terenu Krakowa i Nowej Huty zgłaszane w tym czasie zostaną odebrane w czwartek    4 maja w godzinach od 15:00 do 20:00, natomiast odbiory z Katowic i miast Górnego Śląska w środę           10 maja.

zwiń